15% rabatu na pierwszy zakup dla zarejestrowanych użytkowników

ENDURANCE – wyzwalacz energii i mocy

Szukaliśmy idealnego rozwiązania dla osób uprawiających sport zawodowo lub hobbystycznie; suplementu, który zapewni wsparcie podczas długich i intensywnych treningów. Skomponowaliśmy produkt o wyjątkowej recepturze, który dodaje energii, nawadnia, poprawia wytrzymałość i wydolność mięśni.

Suplement diety ENDURANCE ma postać proszku do przygotowania izotoniku o naturalnym smaku owoców granata. Zawiera wyłącznie certyfikowane i standaryzowane ekstrakty roślinne, węglowodany, witaminy i minerały dobrane tak, by poszczególne składniki działały ze sobą synergicznie. Zawiera aż 8 składników aktywnych. Jest odpowiedni dla wegan.

 

1. Mobilizuje przed wysiłkiem

Połączenie naturalnej kofeiny bezwodnej z KSM-66®, czyli certyfikowanym, standaryzowanym ekstraktem z korzenia ashwagandhy sprawia, że wy- picie roztworu kilka minut przez wysiłkiem doda Ci energii i zmobilizuje do działania. Ashwagandha jest najlepiej przetestowanym adaptogenem, którego skuteczność została potwierdzona w 22 podwójnie zaślepionych i randomizowanych badaniach klinicznych. Badania wykazały bezsporny wpływ KSM-66® na zwiększenie energii, witalności i poprawę funkcji kognitywnych mózgu.

 

2. Uzupełnia elektrolity

Ekstrakt z wody kokosowej CocoMineral® jest bogaty w sód i potas, czyli te pierwiastki, które tracimy wraz z potem, a które odgrywają istotną rolę w regulacji ciśnienia krwi i przewodzeniu impulsów nerwowych. Dodatek soli himalajskiej sprawia, że napój ma właściwości izotoniczne i doskonale nawadnia tkanki.

 

3. Poprawia wydolność

– a to dzięki dodatkowi standaryzowanych na 1,5-2,75% azotanów koncentratu z buraka RedNiteTM. Tlenek azotu, który powstaje pod jego wpływem w organizmie, bierze udział w zwiększaniu przepływu krwi, co poprawia pracę mitochondriów w komórkach mięśniowych odpowiedzialnych za generowanie energii. Tlenek azotu reguluje też napięcie mięśni. Badania pokazują, że biegacze pod wpływem RedNiteTM potrafią biegać dłużej i szybciej. RedNiteTM jest wspierany przez EnXtraTM, czyli ekstrakt z kłączy dzikiego kardamonu. Jego zadaniem jest blokowanie działania adenozyny – neuroprzekaźnika, który w układzie nerwowym pełni rolę hamulcowego. Zablokowanie adenozyny sprawia, że gotowość do działania wydłuża się do ponad 5 godzin.

 

4. Zmniejsza zmęczenie

Na wzrost poziomu tlenku azotu ma wpływ jeszcze jeden składnik – opatentowany ekstrakt z wytłoków skórek winogron i jabłek ViNitroxTM. Rozszerza naczynia krwionośne, ułatwiając przepływ krwi i dotlenienie tkanek. Dodatkowo polifenole uszczelniają naczynia krwionośne i wzmacniają mięsień sercowy. ViNitroxTM pomaga pokonać barierę zmęczenia.

 

5. Zwiększa efektywność treningu

Głównie za sprawą izomaltulozy – dwucukru o niskim indeksie glikemicznym. Izomaltuloza jest dłużej rozkładana niż inne cukry, dlatego tak często korzystają z niej sportowcy – nie powoduje gwałtownego wyrzutu insuliny, nie dochodzi też do gwałtownych spadków glukozy, dzięki czemu trening może stać się dużo bardziej efektywny. Witaminy B3, B5, B6 i B12 dodatkowo stymulują układ nerwowy.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium